Obrotowy JEŹDZIK na Akumulator – kiedy potrzebujesz chwili dla siebie

Akcesoria dla rodziców

Będąc brządcem zapewne nie jeden z nas, rodziców marzył o wyjątkowej zabawce. Ostatnimi czasy taka właśnie zabawka pojawiła się w naszym domu. Tą zabawką jest obrotowy jeździk na akumulator, który na wygląd przypomina mi samochody z wesolego miasteczka, którymi się do siebie dobijało – od razu uspokajam, jeździk ma inne przeznaczenia – ma bawić I sprawiać frajdę.

Krótka charakterystyka:

Obrotowy JEŹDZIK na akumulator jest to idealna zabawka, która jest przystosowana dla najmłodszych kierowców. Producent stawia na bezpieczeństwo dlatego ich zabawki mają możliwość zdalnego sterowania poprzez pilot zapewniając tym wspaniałą, ale bezpieczna zabawę dla naszych najmłodszych- rodzic ma pełną kontrolę nad zabawką. Mimo tego każdy z samochodzików jest wyposażony w dwa joystiki sprawiając, że dziecko może również samodzielnie kierować pojazdem i mieć pełna satysfakcję z tego, że może poruszać się w każde miejsce jakie zapragnie. Sam JEŹDZIK umożliwia dziecku obracania się o 360 stopni, więc jest on bardzo prosty przy poruszaniu się na zewnątrz oraz wewnątrz domu.Dodatkowo ważnym elementem jest jego solidny plastik oraz pasy bezpieczeństwa, które w razie wypadku zabezpieczy dziecko przed upadkiem i niepożądanymi sytuacjami. Znajduje się również gumowa barierka dookoła zabawki która sprawi, że uderzenie w inny przedmiot zamortyzuje ewentualne oraz nieprzyjemne sytuacje, które mogą źle kojarzyć się dziecku lub po prostu zabezpieczy nasze meble przed maszyną. Obrotowy jeździk ma również oświetlenie LED sprawiający, że dziecko jest bardziej zainteresowane zabawką i chętnie z niej korzysta. Dodaje on pięknego designu, który zachwyci zarówno dziecko, jak i rodzica.Producent oferuje aż 4 warianty kolorystyczne – jeździki są białe, czerwone, żółte lub różowe. Różne opcje kolorystyczne sprawią, że dziecko znajdzie coś dla siebie, a z koloru różowego ucieszy się każda dziewczynka.

Jak to wygląda u nas?

A tak, że Tymcio który ma 4 latka śmiało sobie na tym śmiga I jest zadowolony. Jeżeli jednak musi użyczyć jeździka dla swojej rocznej siostrzyczki – robi to bez problemu. Iga mimo tego, że ma roczek siedzi w jeździku stabilnie – wiadomo, że trzeba zwracać uwagę na dziecko, jednak nie ukrywam, że podczas obiadu, który chcieliśmy spokojnie zjeść – mogliśmy zagwarantować idze bardzo fajną rozrywkę. Jeździk jest również świetny, gdy Tymona odwiedza rodzinka, ponieważ jest to zabawka rzadko spotykana. Nie ukrywam również, że mam po prostu “banana” na twarzy kiedy mogę pokierować jeździkiem w którym zasiada Iga. Jestem pewien, że nie zrobi sobie krzywdy a jednocześnie mamy oboje z tego dużą frajdę!

Czy polecam?

Oczywiście! Zapewne znajdzie się wielu rodziców, którzy stwierdzą to niebezpieczne I zaburza rozwój dziecka… Kochani – wszystko z umiarem. Ja nie zachęcam byście wsadzili dziecko w jeździk i za pomocą pilota sterowali nim pół dnia 😉 Bardziej zachęcam do urozmaicenia rozrywki I po prostu dania sobie chwili wytchnienia. Patrząc obiektywnie – gdybym był kilkuletnim dzieckiem – nie pogardziłbym takim jeździkiem!

Link do produktu macie tutaj:

https://ericokids.pl/produkt/obrotowy-gokart-na-akumulator-360-dla-dzieci-30w-ericokids/

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jenga to potęga!

Dziś chcę się z Wami podzielić moim absolutnym faworytem wśród gier planszowych - Jenga! To...