O mnie

2017

Narodziny Tymona

Wraz z Tymciem powstał Blog.

2021

Narodziny Igi

Tymon doczekał się siostry 😉

2022

Narodziny Mieszka

Tymon i Iga doczekali się braciszka!

Witaj na moim blogu 😉

Cześć! Nazywam się Seweryn, i chciałbym podzielić się z Wami moją niezwykłą podróżą, którą zacząłem w roku 2017. To był rok narodzin naszego pierwszego dziecka, moment, który całkowicie odmienił nasze życie i przyniósł ze sobą ogromne zmiany.

Teraz, gdy piszę te słowa w roku 2022, nasza rodzina powiększyła się już o dwójkę kolejnych dzieciaków, co sprawiło, że nasza codzienność stała się „delikatnie” mówiąc – intensywna.

W tych trzech latach, które minęły od narodzin naszego pierwszego dziecka, wiele się wydarzyło. Były to lata pełne wzlotów i upadków, radosnych chwil i wyzwań, ale przede wszystkim okres intensywnego wzrostu jako rodzina. Dlatego też troszkę zaprzestałem pisania na moim blogu. Chciałem dać sobie czas na pełne zaangażowanie w te ważne momenty naszego życia, na bycie obecnym dla mojej żony i naszych dzieci. Obiecałem sobie, że ten blog ma być prowadzony z pasji i chęci dzielenia się rodzicielstwem, a nie z przymusu.

Jeśli przeglądacie teraz mój blog po raz pierwszy, to już macie odpowiedź na pytanie, dlaczego niektóre przerwy w pisaniu były tak długie. Nie były one wynikiem braku zainteresowania czy zapomnienia, ale świadomą decyzją o poświęceniu czasu mojej rodzinie. To był czas, który pozwolił mi jeszcze bardziej docenić znaczenie rodzicielstwa i dojrzewać jako tata.

Jednak mam świetne wieści! W roku 2024, wracam do aktywnego czasu spędzania z blogowaniem. To będzie dla mnie kolejny etap w tej niezwykłej podróży, którą razem ze mną odbywacie. Chcę kontynuować dzielenie się moimi doświadczeniami, refleksjami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi rodzicielstwa. Będę miał okazję opowiedzieć Wam o tym, co działo się w naszym życiu w ciągu tych ostatnich lat, ale także o nowych wyzwaniach i radościach, jakie przynosi nam każdy dzień.