Jesteśmy w Rowach – nie Rowie!

Pamiętnik internetowy

Rowy – nadmorska wieś letniskowa w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Ustka, położona na Wybrzeżu Słowińskim na zachód od jeziora Gardno, u ujścia rzeki Łupawy. Tutaj właśnie jesteśmy – udało nam się dojechać w okolach godziny 3 nad ranem z czego ostatnie 3 godziny kierowała moja Basia, ponieważ spałem nieco mniej aniżeli ona, ze względu na ciężką noc Tymona. (niestety emocje po rączce nie opadły).

Muszę jednak przyznać, że nasz syn jest niezwykle dzielny a podróż zniósł doskonale – w dodatku wcześniej byliśmy w Katowicach to jeszcze była chwila na zabawę w pociągu i placu zabaw w Galerii. Nastrój wrócił, potem się zmęczył i zasnął aż do samego celu podróży. Co zastaliśmy? Niestety delikatnie pada… jednak gdy się już obudziłem to przestało! Chmury śmigają szybko – raz słońce, raz deszcz, ale na miasteczko ruszamy – przecież trzeba zjeść smaczną rybkę prawda?

Co do dalszego planu wakacji wiele zależy od pogody, jednak z pewnością czekają nas rowery i plaża – pytanie tylko kiedy? Na ten jednak czas siedzimy sobie wieczorem w domku, popijamy trunki i cieszymy się wypoczynkiem! Jest fajnie!

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jenga to potęga!

Dziś chcę się z Wami podzielić moim absolutnym faworytem wśród gier planszowych - Jenga! To...