Granie w pranie – świetna gra na refleks

Produkty edukacyjne

W ostatnim czasie sporo z Tymonem graliśmy w świetną grę „Granie w Pranie” od znanego już wszystkim wydawnictwa – Muduko. Co prawda informacja o tym, że gra jest od 6 lat może troszkę mylić, ponieważ nasza Iga, która ma 3 latka z hakiem również bacznie się przygląda i zapewne niebawem będzie mogła więcej z nami w grze uczestniczyć. Myślę, że dziecko w wieku 5 lat spokojnie sobie poradzi. Na czym polega gra? Zacznę może od historii, którą przygotował producent:

„Superbohater Henio i jego siostra Fantastyczna Fiona znów mają za zadanie uratować świat. Jednak zanim wyruszą na akcję, muszą wyprać i wysuszyć swoje kostiumy. Wydaje się to łatwe, ale trzeba się  spieszyć, gdyż Dr Chmura chce pokrzyżować im plany! Skonstruował maszynę, dzięki której manipuluje pogodą. Będzie wysyłał deszcz, wiatr i błyskawice, aby pranie nie zdążyło wyschnąć na czas! Bez swoich czystych kostiumów Superbohaterowie nie mają żadnych supermocy – a bez supermocy nie będą mogli uratować świata. Doktorowi Chmurze właśnie o to chodzi!

To dopiero jest zadanie: Trzeba w mig wysuszyć pranie!

Nie stój więc jak zmokła kura, Zbliża się deszczowa chmura!”

Brzmi dobrze prawda? I tak też jest! Gra gwarantuje ok. 20 minut bardzo dobrej zabawy i przede wszystkim w żadnym stopniu nie nuży. Emocje są dość spore a i Tymon jest bardzo mocno zadowolony. Poniżej odsyłam do produktu, by móc sobie dokładnie sprawdzić opis gry a przede wszystkim zobaczyć krótki materiał video. Życzę wszystkim – suchych ubrań!

link do produktu: KLIK

 

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jenga to potęga!

Dziś chcę się z Wami podzielić moim absolutnym faworytem wśród gier planszowych - Jenga! To...