Elektroniczna niania z kamerką ORLLO 500+

Akcesoria dla rodziców

Jakiś czas temu postanowiłem dodać nową kategorię na moim blogu, którą jest – Akcesoria dla rodzica. Zrobiłem to z myślą o rodzicach, którzy szukają rozwiązań ułatwiających opiekę nad dzieckiem i przede wszystkim sam z nich korzystam. Mam nadzieję, że wpisy w tej kategorii oddadzą się przydatne, a żeby się o tym przekonać, to na pierwszy ogień wrzucam Elektroniczną Nianię z kamerką, która nadal dzielnie nam służy.

Zamysł kupna elektronicznej Niani pojawił się jeszcze przed narodzeniem Tymona, ponieważ doskonale wiemy, jak świetnie sprawdzała się u mojego brata. Można wygodnie posiedzieć w salonie i mieć pewność, że nasza pociecha smacznie sobie śpi. W dodatku, w początkowych okresach po powrocie z porodu, zawsze obawiamy się o to, w jakiej pozycji dziecko śpi, kamerka z kolei te wątpliwości potrafi rozwiać w mgnieniu oka, przez co można w spokoju delektować się chwilą odpoczynku.

Dlaczego akurat model ORLLO 500+ ?
Będac szczerym, wyszukałem go na allegro… bardzo dobra cena i specyfikacja która nam odpowiadała. Czyli daleki zasięg, pokazywanie temperatury, WI-FI i przede wszystkim pozytywne opinie w sieci, które postanowiłem sprawdzić.

Poniżej wrzucam wszystkie funkcje, ze strony producenta rzecz jasna:

Czy jesteśmy zadowoleni z kamerki?

Oczywiście! Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i działa jak należy. Ponadto spadło nam nie jeden raz i szczerze? Sam się dziwię, że poza wymianą zasilacza nie trzeba było robić nic więcej. Tymon ma już ponad 16 miesięcy i nadal z urządzenia korzystamy, dlatego mogę śmiało polecić, dla wszystkich tych rodziców, którzy zostawiają dziecko w łóżeczku i idą wykonywać zwykłe czynności domowe i mają milion złych myśli na minutę.

Oficjalna strona produktu dostępna pod tym linkiem,  z kolei jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat korzystania z Niani – służę pomocą. Jednak w naszym przypadku, tak jak wspomniałem powyżej liczył się zasięg i przede wszystkim kamerka. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to przy zamkniętych pomieszczeniach zasięg czasami się gubi, jednak przy urządzeniach WI-FI jest to całkiem normalne.

Wkrótce kolejne akcesoria, z których korzystamy, zachęcam do odwiedzania tej kategorii.

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jenga to potęga!

Dziś chcę się z Wami podzielić moim absolutnym faworytem wśród gier planszowych - Jenga! To...