Dzisiaj będziemy oglądać serial ROJST

Pamiętnik internetowy

Po wczorajszym, dość niefajnym dniu przyszła pora na wtorek. Za godzinę trening więc będę mógł się wyładować… Jedyne szczęście jest takie, że Tymon naprawdę daje radę i świetnie znosi ten uciążliwy Gips… Już sobie obiecałem, że jak tylko mu go zdejmą to codziennie będzie rehabilitacja na basenie, inaczej być nie może! A co dzisiaj? No właśnie, jak w to w pracy we wtorek – różnie! Na szczęście dzisiaj nie będę o tym pisał, ponieważ na żale odnośnie mojej pracy przyjdzie jeszcze pora, dzisiaj trochę o tym, co dalej? Jaki plan?

  • Firmowy Blog

Tak to prawda – poza blogiem tatą być, będę rozwijał swoją stronę internetową! Porady odnośnie prowadzenia stron i stawiania pierwszych kroków w sieci. W końcu baza klientów już jest a nowych ciągle przybywa więc uważam za super sprawę, że klient po oddaniu mu przeze mnie strony będzie mógł w pełni samodzielnie zarządzać stroną i ją promować! W międzyczasie przetestuję sporo rozwiązań na moim blogu włącznie z linkowaniem go, zobaczymy z jakim skutkiem. Jakby nie patrzeć ostatnio jest tutaj nawet niezły ruch tylko brak komentarzy 🙁 Z drugiej jednak strony Disqus czyli oprogramowanie na stronę do komentarzy, nie zawsze świetnie się sprawdza, ale to także materiał na inny dzień.

Jaki plan po treningu? 

Młody będzie pewnie smacznie spał jak wrócę więc z Basią zabieram się za dwa odcinki serialu ROJST! Szczerze? Jest to świetny serial – polecam bardzo! O nim poświęcę sobie jeden wpis z dziennika na sam koniec serialu!

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jenga to potęga!

Dziś chcę się z Wami podzielić moim absolutnym faworytem wśród gier planszowych - Jenga! To...