Czy warto sprzedawać męskie ubrania na portalu Vinted?

Pamiętnik internetowy

Jako, że mój kochany synek już śpi, to postanowiłem ten w piątkowy wieczór wrócić do portalu Vinted.pl. Jakiś czas temu sprzedawałem tam kilka rzeczy i nie powiem – odzew był dość spory, a jako, że moich ubrań nadal przybywa to najwyższa pora nieco odświeżyć garderobę i pozbyć się zbędnego balastu.

Jednak – czy portal Vinted to dobre miejsce na sprzedaż męskich ubrań?

Dobre pytanie, gdyż póki co sprzedałem kilka rzeczy, jednak tak naprawdę od niedzieli biorę się za robotę i liczę, że mój mały pomocnik, również nieco mi pomoże przy robieniu zdjęć i prasowaniu ubrań. Z pewnością jestem o wiele bardziej nastawiony na portal Vinted aniżeli Allegro czy OLX.

Czy można zarabiać na portalu Vinted?

Tak naprawdę, to się okaże. Powiedzmy, że będzie to pierwsza część mojego wpisu, w kolejnym, gdy uda mi się już porobić zdjęcia i wszelkie pomiary ciuszków to umieszczę link do mojego profilu. Następnie dam sobie czas (1 miesiąc) i zobaczymy, jakie zejście będą mieć moje ubrania. Jeżeli będzie to miało sens, to z pewnością bardziej zagłębie się w ten temat, jeżeli jednak, sprzedam tylko kilka ubrań i odzew będzie mały- no cóż – zwyczajnie o temacie zapomnę.

A teraz- do kąpieli i spania, ale jak to? Przecież Weekend! No właśnie, rano trzeba wstać na mniam mniam, potem wykosić i meczyk… szykuje się wspaniała sobota <3

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jenga to potęga!

Dziś chcę się z Wami podzielić moim absolutnym faworytem wśród gier planszowych - Jenga! To...