Co robić nad Bałtykiem kiedy pogoda nie rozpieszcza?

Pamiętnik internetowy

Zapewne łatwo się domyślić, że mimo wtorku, nadal pogoda nie rozpieszcza. Co prawda nie jest już deszczowo ale do upałów i kompania się w morzu bardzo daleko. Zacząłem się zatem zastanawiać co można robić w Rowach podczas takiej pogody, gdy jest się w miejscowości typu Rowy?

Zapewne wielu z was wymieniło by rowery i spacery – ok, ale miejsce na uwadze fakt, że chmury pędzą jak szalone i brak opadów od dwóch godzin nie zapewnia tego, że zaraz nie spadnie deszcz. Co zatem można, ze sobą zrobić?

My troszkę spacerek, troszkę jedzenie ale ludzie, ileż można? Dlatego przygotowałem sobie mały plan, odnośnie tego jak mają wyglądać nasze następne dni jeżeli nie będzie pogody, z uwzględnieniem jazdy samochodem oczywiście:

  • wycieczka do trójmiasta
  • wyśmienita rybka w restauracji
  • wycieczka do Łeby
  • wyśmienita rybka w restauracji
  • wycieczka do Ustki oraz Słupska
  • wyśmienita rybka w restauracji

Może nie jest to zbytnio ambitny plan, ale bardzo lubimy Sopot, więc zawsze coś tam sobie do zajęcia znajdziemy. Z kolei w Łebie, Ustce czy Słupsku szału nie ma, ale zawsze to inne miejsce, w którym można sobie pozwolić na chwilę przechadzek nawet podczas deszczowych dni. Ale tak szczerze, to nadal po cichutku liczę, że jutro popluskamy się nad morzem, posiedzimy na plaży, wypiję zimne piwko!

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jenga to potęga!

Dziś chcę się z Wami podzielić moim absolutnym faworytem wśród gier planszowych - Jenga! To...